O nás aj na referencie.sk

Novostavba - bytový komplex Platan. Prenájom 3 izb. bytu s gar. státím, Bajkalská ulica

Cena:
660,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Bajkalská
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:72 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:3 / 6
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu:778893

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt v bytovom komplexe Platan, Bajkalská ulica, okres BA III, plocha bytu 72 m2 + loggia 5 m2, posch. 3/6. Byt je kompletne zariadený. Pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, obývacej izby, z ktorej je vstup na loggiu, samostatnej kuchyne (vybavenej chladničkou s mrazničkou, el.varnou doskou s trúbou a mikrovlnkou), samostatnou kúpeľňou s vaňou (vrátane aut. práčky) a toaletou a dve samostatne nepriechodné izby. K bytu prislúcha parkovací box v objekte a tiež pivnica v suteréne bytového domu. Je vhodný aj pre rodinu s deťmi. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, OC Polus, OC Centrál, plaváreň, fitness centrá, detské ihrisko, hokejový a futbalový štadión, hala Pasienky, dostupné spojenie na všetky smery v Bratislave.

Cena: 660,-Eur + 240 Eur energie (parkovanie je v cene)

Tel.: 0918 468 147, 0911 111 486
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.skcbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti.

KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:cbreal
Telefón:0918 468 147
E-mail:cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.