O nás aj na referencie.sk

Prenájom veľkého 4 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii s garážou, Martinengova ulica

Cena:
1 150,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Martinengova
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:117 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:779164

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný slnečný a tichý byt s krásnym výhľadom nachádzajúci sa vo výbornej lokalite pri Horskom parku na Machnáči, Martinengova ulica, plocha 117 m2, posch. 5/5, loggia, výťah. Byt pozostáva z otvorenej kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, z dvoch spální, pracovne, kúpeľne, samostatného záchodu a komory. K bytu patrí aj veľká pivnica v suteréne.

V cene je aj prenájom samostatnej murovanej uzamykateľnej garáže pre jedno vozidlo s bránou na diaľkové ovládanie. Byt je kompletne zariadený a je vybavený všetkými spotrebičmi, má aj klimatizáciu, internet a káblovú televíziu.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza supermarket, zástavky mestskej hromadnej dopravy a detské ihriská. Lokalita ponúka kvalitné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta a na diaľničný rýchlostný okruh.

Cena: 1 150 Eur vrátane energií a garáže/mesiac 

Ing. Lenka Barčáková, MPH
Tel.: 0905 412 609, 0911 111 486
E-mail: cbreal2-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk


KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti.

KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Lenka Barčáková, MPH
Telefón:0905 412 609, 0911 111 486
E-mail:cbreal2-ZVNC-centrum.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.