O nás aj na referencie.sk

Prenájom 3 izb. bytu s garážou, Bradlianska ulica - Staré mesto

Cena:
550,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Bradlianska
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:71 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:779195

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt s balkónom a s vlastnou garážou na Bradlianskej ulici, okres BA I _Staré Mesto, plocha 71 m2, posch. 1/2. Nachádza sa v tichej ulici medzi Bratislavským hradom a Slavínom. Byt je po rekonštrukcii v roku 2017, menené rozvody elektriny, vody, odpadu, stierky, plastové okná, podlaha, nová kuchynská linka so spotrebičmi vrátane umýačky riadu, samostatná špajza.

Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne (nový obklad) so sprchou a práčkou, WC (nový obklad), zo spálne a veľkej obývačky, ktorá sa môže predeliť veľkými dverami na dve samostatné izby. Spálňa je kompletne zariadená, v obývačke je sedačka.

V dome sa nachádza vlastná garáž 18 m2, v dome je 7 bytov (2 poschodia). V blízkosti sú potraviny, škôlka, škola a trolejbusová zástavka. Do centra mesta sa peši dostanete cca. za 5-10 minút.

Domáce zvieratá nie sú povolené, v byte sa nefajčí. Voľný od 1.4.2019

Cena: 550 eur + 200 eur energie/mesiac

Sprostredkovateľská provízia 550 Eur

Ing. Lenka Barčáková, MPH
Tel.: 0905 412 609, 0911 111 486
E-mail: cbreal2-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk


KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti.

KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Lenka Barčáková, MPH
Telefón:0905 412 609, 0911 111 486
E-mail:cbreal2-ZVNC-centrum.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.