O nás aj na referencie.sk

Novostavba. Predaj veľkometrážneho rodinného domu v historickej časti Pezinka, časť Cajla

Cena:
360 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Cajlanská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:400 m2
Plocha pozemku:987 m2
Energ. certifikát:B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu:779235

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľkometrážny rodinný dom v historickej časti Pezinka, časť Cajla. Rodinný dom je architektonicky riešený z dvoch častí, ktoré sú prepojené vstupným portálom, brána je vybavená elektrickým ovládaním.  Rodinný dom je pripojený na všetky IS, k dispozícii je aj vlastná kopaná studňa (15 m) s dostatkom vody v každom ročnom období.  Výmera pozemku je 987 m2, je oplotený, zastavaná plocha je cca 207 m2, úžitková plocha je cca 400 m2, na pozemku je možné realizovať terénne úpravy podľa vlastných predstáv.

Dispozícia domu:
podlažie: prvá časť domu predstavuje samostatnú jednotku, ktorú tvorí obytná miestnosť, kuchynský kút, samostatné WC a kúpeľňa, s možnosťou dobudovania schodiska na 2. podlažie. Druhú časť domu tvorí priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou, komora, kúpeľňa, WC, priestor projektovaný ako knižnica, obývačka s krbom a vstupom na terasu. V zadnej časti je samostatná technická miestnosť s plynovým kotlom, k dispozícii je aj 40 kW drevokotol Atmos. podlažie: oddychová miestnosť, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a WC, detská izba, spoločenská miestnosť, dve spálne, priestor pre dobudovanie šatníku.

Rodinný dom je kompletne dokončený a zateplený, bez finálnej farebnej úpravy, strecha Bramac, obvodové murivo – 1. podlažie tehla + zateplenie, 2. podlažie Hebel + zateplenie, 5. komorové plastové okná s izolačným 2-sklom, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi Gorenje a Electrolux (umývačka riadu, elektrická rúra, elektrická varná doska (možnosť osadiť  aj plynovú), digestor), drevené interiérové dvere a zárubne, stierky, krb, podlahové kúrenie a príprava TÚV s plynovým kotlom Protherm , predpríprava na bezpečnostný systém, na prízemí je veľkoformátová keramická dlažba, na poschodí drevená a plávajúca podlaha, šatníková skriňa na mieru a iné.

Rodinný dom sa nachádza v atraktívnej lokalite neďaleko od centra mesta Pezinok s kompletnou občianskou vybavenosťou, v  blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň. Mesto Pezinok poskytuje obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, ďalej možnosť turistiky a iných športových aktivít. 

Cena je vrátane kompletného servisu.

Tel.: 0918 468 147, 0911 111 486 
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS 
- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- problematika prevodu nehnuteľností 
- problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) 
- daňová problematika (daň z nehnuteľností) 
- obhliadky nehnuteľností

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS 
- vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy 
- vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv 
- vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru 
- vypracovanie Dodatkov k zmluvám 
- vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva 
- vypracovanie Plnomocenstiev 
- vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti

KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY 
- vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:cbreal
Telefón:0918 468 147
E-mail:cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.