O nás aj na referencie.sk

NA PRENÁJOM 3,5 IZBOVÝ BYT NA ZAČIATKU DÚBRAVKY. BOŠÁNIHO ULICA

Cena:
550,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Ulica:Bošániho
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:70 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:5 / 8
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:779450

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom 3,5 izbový byt v Dúbravke na Bošániho ulici. Byt o rozlohe cca 70 m2 + dve loggie sa nachádza na piatom poschodí osemposchodového zatepleného domu s výťahom. Je po kompletnej rekonštrukcii : plastové okná, dlažba, kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa spojená s WC. Orientácia východ, západ. Dispozícia: priestranná vstupná hala so šatníkom, kúpeľňa spojená s WC, spálňa s východom na loggiu, druhá izba s dvomi posteľami, úložným priestorom, TV s DVD, obývačka s východom na priestrannú loggiu (cez obývačku, kuchyňu a pol izbu), z nej je vstup do kuchyne zariadenej spotrebičmi a práčkou. Za kuchyňou sa nachádza menšia miestnosť v súčasnosti slúžiaca ako jedáleň. Nachádza sa tu aj sušička prádla.

V okolí je kompletná vybavenosť: pošta, zdravotné stredisko, VUB banka, reštaurácie, Terno, Tesco expres, Kaufland Lidl. Zastávka MHD 3 min., spoje sú na všetky smery. Vďaka tunelu Sitina je momentálne jedna z najlepších dostupností do centra v špičke.  Pred a za domom sa nachádza priestranné parkovisko, možnosť bezproblémového parkovania v akúkoľvek hodinu. V blízkosti sa nachádza les Devínska Kobyla s množstvom turistických a cyklistických chodníkov.

Byt nie je vhodný pre fajčiarov, deti a domáce zvieratá

Voľný od 3.11. 2019

Mesačný nájom 550 €/mesiac + 250,-€ energie

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 800,-€ mesačný nájom + depozit vo výške mesačného nájmu + 500,-€ RK 

Kontakt na makléra: Martina Veselá

Tel.: 0911 746 396

KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností. KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti. KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martina Veselá
Telefón:0911746396
E-mail:cbreal1-ZVNC-centrum.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.