O nás aj na referencie.sk

Predaj 3. izbového bytu s loggiou po novej kompletnej rekonštrukcii, Znievska ul.

Cena:
189 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
Ulica:Znievska
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:66 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:8 / 12
Energ. certifikát:B
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:779654

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj 3. izbového bytu s loggiou po práve dokončenej rekonštrukcii, Znievska ulica (oproti jazeru Draždiak), poschodie 8/12, plocha 66 m2 + 3,5 m2 loggia + pivnica 2 m2 situovaná na prízemí. V byte prebehla okrem kompletnej rekonštrukcie aj zmena dispozície, pôvodná priečka medzi halou a najmenšou izbou bola zrušená (z 2 miestností vznikla obývačka z kuchyňou). Byt je svetlý a priestranný, orientovaný na 2 svetové strany (2 izby sú orientované na západ a obývačka s kuchyňou a 3. izbou sú orientované sever), izby sú nepriechodné so samostatnými vstupmi z kuchyne spojenej s obývačkou, z jednej izby je vstup na loggiu, kúpeľňa ako aj WC sú samostatné. Mesačné náklady sú iba 135,- eur vrátane FO + elektrina 20,- eur.
Rekonštrukcia zahŕňa:
rohová kuchynská linka na mieru značky IKEA vo vysokom bielom lesku vrátane zabudovaných spotrebičov zn. WHIRPOOL (vstavaná veľká chladnička s mrazničkou, vstavaná umývačka riadu 45cm, výsuvný nerezový digestor s osvetlením, vstavaná sklokeramická varná doska, vstavaná teplovzdušná rúra), kvalitné interiérové drevené dvere s deliacimi matnými bielymi mriežkami s tenkým sklíčkom /lacobel/ + drevené zárubne, kvalitné plastové okná so žalúziami, nové kvalitné plávajúce laminátové podlahy tvrdosti 8 mm, širšie biele obvodové lišty + nové prechodové lišty, nové stierky a maľovky, nové rozvody vody i odpadu, bezpečnostné dvere, kompletne nová elektroinštalácia + nová rozvodná poistková skrinka, nová skrinka na wifi router-optiku; nové vypínače a zásuvky; nové vývody pre osadenie svietidiel, samozrejmosťou je aj revízna správa, bodové osvetlenie, v kúpeľni vaňa + batéria, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou, nové moderné veľkoformátové obklady a veľkoformátová dlažba, prívod/odtok na práčku i sušičku, samostatné závesné WC Geberit.
Bytový dom je nanovo a moderne zrekonštruovaný a zateplený, nové vstupné brány na DEK kľúč, kamerový systém, 2 x nový výťah (pre 6 osôb a 10 osôb), nové stúpačky a rozvody v celom dome, nájazdová rampa pre kočík/vozík, nové plechové pivnice a vnútorné spoločné priestory, udržiavaný čistý interiér domu, upravený dvor so zeleňou. Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, základná škola, škôlka, park, v blízkosti zdravotné stredisko, obchody LIDL, TESCO, BILLA, pošta, zastávky MHD, jazero Draždiak, cyklo chodník, bežecká dráha, bezproblémové parkovanie. Byt je bez akýchkoľvek tiarch a je voľný ihneď. Možný HÚ.

Tel.: 0918 468 147, 0911 111 486 
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia v zmysle platného cenníka.

KOMPLETNÝ KLIENTSKÝ SERVIS
- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- problematika prevodu nehnuteľností
- vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely
- problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.
- daňová problematika (daň z nehnuteľností)
- obhliadky nehnuteľností a stanovenie ceny nehnuteľností
- služby súdneho znalca a geodeta
- služby interiérového dizajnéra
- vypratávanie bytov, pivničných priestorov, sťahovanie

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS
- vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy
- vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv
- vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru
- vypracovanie Dodatkov k zmluvám
- vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva
- vypracovanie Plnomocenstiev
- vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Copyright © CB Real, s.r.o. Všetky práva vyhradené

Maklér:

makler
Maklér:cbreal
Telefón:0918 468 147
E-mail:cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.