Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín.           Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Vyhľadávanie
V ponuke je 39 nehnuteľností.
Hľadáte veľkometrážny byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste?
Cena:
354 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Murgašova
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 119 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 779816
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj priestranného 3,5. izb. bytu s loggiou vo vyhľadávanej a žiadanej lokalite na MURGAŠOVEJ ulici, v blízkosti kultúrnej pamiatky Zehnhaus a kultovej budovy YMCA. Byt prešiel vkusnou rekonštrukciou, ktorá rešpektuje historický charakter celého domu a na prvý pohľad Vás očarí svojim veľkorysým priestorom s rozlohou 111 m2. Benefitom je prístup na tichý a upravený dvor so vzrastlou zeleňou a ihriskom, ktorý je doslova oázou pre obyvateľov domu.

Príslušenstvom bytu je aj pivnica s výmerou 8,5 m2, situovaná v suteréne bytového domu, kde je možné bezpečne uskladniť sezónne veci, športové vybavenie a podobne. Byt je vhodný pre ľudí, ktorí preferujú lokalitu Starého Mesta v okolí Hlavnej stanice so všetkými prvkami občianskej vybavenosti, výborným dopravným napojením, dostupnou MHD a zároveň možnosťou športových aktivít v neďalekých lesoch Malých Karpát a ďalších obľúbených miestach, ako sú Horský park a Železná studnička.

DISPOZÍCIA BYTU

Vstupná hala so vstupom na loggiu
Samostatné WC
Detská izba
Obývacia izba (priechodná)
Spálňa (priechodná)
Kúpeľňa s vaňou (priechodná)
Kuchyňa (priechodná)
Pracovňa – pol izba (alebo šatník)

Byt je svetlý a priestranný s orientáciou na východnú (vnútroblok) a západnú stranu (ulica), v prípade potreby nie je problém s ďalšou úpravou dispozície. Za vstupnými bezpečnostnými dverami bytu je vstupná hala s prirodzeným presvetlením vďaka loggii a samostatná toaleta s oknom a umývadlom. Zo vstupnej haly sa pohodlne dostaneme do kuchyne, samostatnej detskej izby a priechodnej obývačky s dvomi veľkými oknami. Z kuchyne je vstup do pracovne (pol izby) a do kúpeľne. Vstup do spálne je možný z obývačky ako aj z kúpeľne.

Kompletná rekonštrukcia bytu zahŕňa nové plastové okná s interiérovými žalúziami, nové stierky, maľovky, rozvody elektriny, vody a odpadu, nové obklady, dlažbu a sanitu, prípravu a všetky potrebné napojenia pre inštaláciu novej kuchynskej linky a všetkých spotrebičov, interiérové dvere a zárubne, laminátovú podlahu, predprípravu na internetové pripojenie a káblovú TV.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Poschodie: 2. NP (pod bytom je ešte byt na prízemí)
Celková plocha: 119,5 m2 (byt 111 m2, pivnica 8,5 m2)
Orientácia: východ/západ
Internet: Telecom, Orange, UPC
Parkovanie: Rezidentská karta pre prvé auto 39 €/rok
Vykurovanie: Ústredné

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Tehlový dom je kompletne zrekonštruovaný, nové stúpačky, nový výťah, zrekonštruované spoločné priestory, vstup na DEK kľúč, uzamykateľné kontajnerové stojisko. Lokalita ponúka kombináciu mestského spôsobu bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra mesta a možnosťou športových aktivít v neďalekých lesoch, v blízkosti je základná škola, rôzne obchodné prevádzky, reštaurácie, banky, kultúrne zariadenia, zastávky mestskej hromadnej dopravy, Hlavná stanica 5-7 min. pešo, do historického centra Bratislavy 15-20 min. pešo. Vďaka vynikajúcej polohe a dopravnému napojeniu je možnosť dostať sa rýchlo do všetkých častí Bratislavy autom, ako aj mestskou hromadnou dopravou. Parkovanie je možné priamo pred domom, alebo oproti domu cez cestu, kde je vždy voľné parkovacie miesto.

Pridanou hodnotou domu je komunita slušných ľudí, ktorí v dome žijú a skutočne sa o dom starajú, výborné susedské vzťahy ako aj bezproblémová správa externou správcovskou spoločnosťou.

Cena je vrátane sprostredkovateľskej provízie RK v zmysle platného cenníka, list vlastníctva je bez tiarch, kúpa možná aj na úver, k bytu prislúcha aj podiel na zastavanom pozemku. Viac fotografií nájdete na www.cbreal.sk

Tel.: 0918 468 147 
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ KLIENTSKÝ SERVIS

- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- komplexné nastavenie prevodu nehnuteľnosti (stanovenie ceny, lehoty, úhrada kúpnej ceny atď.)
- vypracovanie zmluvnej dokumentácie vrátane návrhu na vklad do katastra
- vypracovanie dodatkov a plnomocenstiev
- vyzdvihnutie listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely
- zabezpečenie znaleckého posudku
- daň z nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- vypratávanie bytov, pivničných priestorov, sťahovanie
- vypracovanie protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľností
- služby interiérového dizajnéra

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatné poradenstvo, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Copyright © CB Real, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Maklér:

makler
Ing. Vladislav Peniaško
0918 468 147

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.