Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín.           Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Vyhľadávanie
V ponuke je 38 nehnuteľností.
Predaj 2 izb. bytu po novej rekonštrukcii v tichej lokalite, VÍGĽAŠSKÁ ul., Petržalka
Cena:
143 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Vígľašská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 37 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 779818
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj 2 izb. bytu po zmene dispozície a novej rekonštrukcii v tichej lokalite s dostatkom zelene, VÍGĽAŠSKÁ ul., Petržalka, situovaný na 2. posch. bytového domu. 

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 37 m² a po zmene dispozície pôvodne 1. izbového bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, orientácia je na juhovýchod. Mesačné náklady predstavujú 89,- € vrátane FO + elektrina 15,- €.

Byt je po novej kompletnej rekonštrukcii: nová kuchynská linka značky IKEA vo vysokom lesku vrátane všetkých zabudovaných spotrebičov zn. IKEA-WHIRPOOL /umývačka riadu, digestor, sklo-keramická varná doska, teplovzdušná rúra a chladnička s mrazničkou - záruka na linku je 10 rokov, na spotrebiče je 5 rokov/, nové bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná so žalúziami, nové kvalitné laminátové podlahy tvrdosti 8 mm, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou a zrkadlom, vývod a prívod na práčku, nové drevené interiérové drevené dvere robené na mieru + drevené zárubne a moderné kľučky, stierky a maľovky v celom byte, nové rozvody vody a odpadu, kompletne nová elektroinštalácia (revízna správa je samozrejmosťou) v celom byte - nová rozvodná poistková skrinka, nové vypínače + zásuvky, bodové stropné osvetlenie, vývody pre osadenie svietidiel. K bytu prislúcha pivnica.


Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové brány na DEK, nové schránky, nové výťahy, nová strecha a zateplenie obytného domu. Bezproblémová komunikácia s domovým dôverníkom i so správcom obytného domu, slušný vchod a susedia, pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome a časť prislúcha k bytu.

Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti BILLA, LIDL, zastávky MHD, základná škola, škôlka, zdravotné stredisko, nemocnica Antolská, park, jazero Draždiak, parkovanie je možné pri dome na veľkých parkoviskách z oboch strán. Byt je bez akýchkoľvek tiarch, kúpou voľný ihneď, možný úver.

Tel.: 0918 468 147
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ KLIENTSKÝ SERVIS

- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- komplexné nastavenie prevodu nehnuteľnosti (stanovenie ceny, lehoty, úhrada kúpnej ceny atď.)
- vypracovanie zmluvnej dokumentácie vrátane návrhu na vklad do katastra
- vypracovanie dodatkov a plnomocenstiev
- vyzdvihnutie listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely
- zabezpečenie znaleckého posudku
- daň z nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- vypratávanie bytov, pivničných priestorov, sťahovanie
- vypracovanie protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľností
- služby interiérového dizajnéra

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatné poradenstvo, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Copyright © CB Real, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Maklér:

makler
Ing. Vladislav Peniaško
0918 468 147

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.