Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín.           Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Vyhľadávanie
V ponuke je 40 nehnuteľností.
Vyhľadávaná lokalita Ovsište, 3. izb. byt, ul. M. C. Sklodowskej
Cena:
175 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Marie Curie - Sklodowskej
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 67 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 779827
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj 3 izb. bytu s loggiou vo vyhľadávanej tichej lokalite s dostatkom zelene bez rušivých vplyvov dopravy v blízkosti obľúbeného Lesoparku Starý háj a petržalskej hrádze, ul. M. C. SKLODOWSKEJ, Petržalka – Ovsište, situovaný na 4. najvyššom podlaží bytového domu. 

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 67 m² + loggia o výmere 3,56 m² a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, samostatnej kúpeľne a WC, dvoch samostatných nepriechodných miestností (spálňa a detská izba), priechodnej obývačky so vstupom na zasklenú loggiu a samostatnej kuchyne, orientácia je na severnú a južnú stranu, mesačné náklady pre 3 osoby sú vo výške 166,- EUR vrátane fondu opráv + energie. K bytu prislúcha aj samostatná pivničná kobka. 

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a je zariadený, vybavením sú plastové okná s interiérovými žalúziami, kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, kombinovaný sporák, digestor), zasklenie loggie, dlažba a sanita, 2 x šatníková skriňa na mieru, interiérové dvere a zárubne, laminátová podlaha, bezpečnostné dvere, zavedená KTV a internet od UPC (možnosť aktivácie optického pripojenia od Orange, Telekom).

Bytový dom je zateplený, nové stúpačky, rozvody elektriny, nové brány, vstup na DEK kľúč, bez výťahu, slušný vchod a susedia, na poschodí len 2 byty. Lokalita ponúka kombináciu mestského spôsobu bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťou športových aktivít v neďalekom Lesoparku Starý háj a petržalskej hrádze, v blízkosti do 5 minút chôdze od domu sa nachádza viacero škôl a škôlok, obchody, reštaurácie, dostihová dráha, športoviská, cyklotrasy, zastávky MHD. Vďaka vynikajúcej polohe a dopravnému napojeniu je možnosť dostať sa rýchlo do všetkých častí Bratislavy autom, ako aj mestskou hromadnou dopravou. Parkovanie je možné priamo pred domom, alebo v blízkosti bytového domu, kde je vždy voľné parkovacie miesto.

Pridanou hodnotou domu je komunita slušných ľudí, ktorí v dome žijú a skutočne sa o dom starajú, výborné susedské vzťahy ako aj bezproblémová správa externou správcovskou spoločnosťou.

Viac fotografií a pôdorys bytu nájdete na www.cbreal.sk

Tel.: 0918 468 147

E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ KLIENTSKÝ SERVIS

- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- komplexné nastavenie prevodu nehnuteľnosti (stanovenie ceny, lehoty, úhrada kúpnej ceny atď.)
- vypracovanie zmluvnej dokumentácie vrátane návrhu na vklad do katastra
- vypracovanie dodatkov a plnomocenstiev
- vyzdvihnutie listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely
- zabezpečenie znaleckého posudku
- daň z nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- vypratávanie bytov, pivničných priestorov, sťahovanie
- vypracovanie protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľností
- služby interiérového dizajnéra

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatné poradenstvo, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Copyright © CB Real, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Maklér:

makler
Ing. Vladislav Peniaško
0918 468 147

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.