Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín.           Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Bezplatné ocenenie nehnuteľností už do 12 hodín. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami.
Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ! Veľkometrážny 2 izb. byt v lokalite Tehelné pole, Kalinčiakova ul.
Cena:
259 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Kalinčiakova
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 80 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 5
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 779915
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s pekným výhľadom v atraktívnej lokalite pri kúpalisku Tehelné pole a zimnom štadióne Ondreja Nepelu, parku Jama a NTC. Byt s dvomi balkónmi a rozlohou 80 m2 poskytuje všetko, čo potrebujete na pohodlný život. Nachádza sa na 5. poschodí tehlového bytového domu s výťahom na Kalinčiakovej ulici. Okrem toho, že je slnečný a priestranný, má tento byt veľmi dobre premyslenú dispozíciu. 

Vysoké stropy a orientácia na východ aj západ, spolu s priestrannou vstupnou chodbou a dostatkom úložného priestoru robia tento byt osobitým. Dve nepriechodné izby poskytujú optimálne súkromie a flexibilitu využitia priestoru podľa vašich potrieb. Priestranná kuchyňa okrem miesta pre jedálenský stôl poskytuje tiež priestor na obývaciu časť, kúpeľňa s menším balkónom pridáva komfort a veľkorysosť. 

Vybavenie bytu zahŕňa plastové okná s tepelnoizolačným dvojsklom, kuchynskú linku so spotrebičmi, dlažbu, sanitu, stierky, drevené parkety v izbách, interiérové dvere a zárubne, šatníkové skrine na mieru, sprchový kút, bezpečnostné dvere, internet a KTV od UPC. K bytu prislúcha pivnica.

Tehlový bytový dom s výťahom, slušný vchod a susedia, na každom poschodí sú len 2 byty. Odsúhlasená je výmena vstupných brán a výťahov, celková modernizácia spoločných priestorov. Pre obyvateľov je k dispozícii spoločný uzavretý dvor so vzrastlou zeleňou, ihriskom a možnosťou bezplatného parkovania. 

Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, v pešej dostupnosti sa nachádza obchodné centrum Centrál, zastávky MHD, kaviarne, reštaurácie, pekáreň, pre relax a aktívny oddych sú k dispozícii kúpalisko Tehelné pole, športovo-relaxačný areál Jama, Zimný štadión Ondreja Nepelu a Narodné tenisové centrum. Vyváženým mixom obchodov, kultúrnych zariadení a športových možností je táto lokalita jedinečná. Kalinčiakova ulica je v tejto časti kľudná a tichá bez rušivých vplyvov dopravy, jednoducho ideálne miesto na život pre každého. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom a výborné dopravné napojenie robia túto lokalitu ešte atraktívnejšou. Nechajte sa očariť touto ponukou a staňte sa súčasťou tejto živej a dynamickej časti mesta.

VIAC FOTOGRAFIÍ 
nájdete na www.cbreal.sk

Tel.: 0918 468 147
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ KLIENTSKÝ SERVIS

- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma!
- komplexné nastavenie prevodu nehnuteľnosti (stanovenie ceny, lehoty, úhrada kúpnej ceny atď.)
- vypracovanie zmluvnej dokumentácie vrátane návrhu na vklad do katastra
- vypracovanie dodatkov a plnomocenstiev
- vyzdvihnutie listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely
- zabezpečenie znaleckého posudku
- daň z nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- vypratávanie bytov, pivničných priestorov, sťahovanie
- vypracovanie protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľností
- služby interiérového dizajnéra

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatné poradenstvo, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Copyright © CB Real, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Maklér:

makler
Ing. Vladislav Peniaško
0918 468 147

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.