O nás aj na referencie.sk

Nové pozemky pre výstavbu RD v blízkosti Bratislavy, Obec Miloslavov, časť Alžbetin dvor

Cena:
65,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Miloslavov
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:600 m2
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:777497

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj štyroch pozemkov v tesnej blízkosti Bratislavy, Obec Miloslavov - časť Alžbetin dvor, len 15 min autom od mestskej časti Podunajské Biskupice. Stavebné pozemky sú situované v novej lokalite, k dispozícii sú všetky inžinierske siete, výmera pozemkov je od 600 m2 do 624 m2, možnosť výstavby rodinných domov z klasických materiálov alebo obľúbených nízkoenergetických montovaných rodinných domov na kľúč.

V obci Miloslavov a Miloslavov časť Alžbetin dvor sa nachádza škola, škôlka, potraviny, kultúrny dom, praktický lekár pre dospelých a deti, reštaurácia, novootvorené wellness, prímestská doprava je zabezpečená autobusom a vlakom. Obec Miloslavov patrí do Mikroregiónu Pridunajsko (založený v roku 1998), ktoré ako celok tvorí šesť obcí – Dunajská Lužná, Rovinka, Miloslavov, Kalinkovo, Hamuliakovo a Most pri Bratislave. Na ploche Mikroregiónu sa nachádza viacero jazier, z nich najvýznamnejšie sú jazero v Rovinke a jazero nazývané „Malá voda“ v obci Dunajská Lužná, ktoré sú v letných mesiacoch veľmi vyhľadávané.

Cena za pozemok je 65,- eur/m2 s DPH, cena za vybudovanie inžinierskych sietí je 35,- eur/m2 s DPH, pričom platba za siete bude realizovaná až po ich kolaudácii. 

Dokončenie výstavby je do 10/2019 a kolaudácia do 04/2020.

Uvedená cena je vrátane právneho servisu.

Tel.: 0911 774 433, 0918 468 147
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:cbreal
Telefón:0918 468 147
E-mail:cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.