O nás aj na referencie.sk

Exkluzívne iba u nás! Predaj rodinného domu po komplexnej rekonštrukcii, Liptovská Lúžna

Cena:
65 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Ružomberok
Obec:Liptovská Lúžna
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:175 m2
Plocha pozemku:392 m2
Energ. certifikát:C
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu:778314

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj rodinného domu po komplexnej rekonštrukcii na začiatku obce Liptovská Lúžna, ktorá sa nachádza v nádhernej lokalite dolného Liptova asi 15 km južne od Ružomberka, ideálny na rekreačné, resp. chalupárske účely. Samostatne stojaci rodinný dom sa nachádza na parcele o výmere 392 m2 spolu s vedľajšou stavbou drevenicou (v súčasnosti sa používa na uskladnenie dreva) s parkovacím miestom, podlahová plocha prízemia je 117,50 m2, podlahová plocha suterénu je 58,25 m2 a celková plocha rodinného domu je 175,75 m2. Drevenica má plochu 53,30 m2.  Rodinný dom aj drevenica sú situované v miernom svahu v blízkosti potoka Lúžňanka, na prízemí rodinného domu sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kuchyňa, 2 predsiene, miestnosť na uskladnenie náradia. V rámci rekonštrukcie boli na rodinnom dome realizované práce na vonkajšej omietke, elektrických rozvodoch, odizolovaní a oddrenážovaní  voči vlhkosti,  dom má nové drevené okná, novú škridlovú strechu a okapy, drevené podlahy, novú kúpeľňu s WC a podlahovým kúrením.

Rodinný dom je napojený na vodovodnú a kanalizačnú prípojku, vykurovanie je zabezpečené murovanými keramickými kachľami a krbovými kachľami.

Rodinný dom je situovaný v blízkosti atraktívnych miest ideálnych pre šport a rekreáciu - lyžiarske strediská Donovaly, Malinô brdo, Jasná, priamo v obci je lyžiarsky vlek, Národný park Nízke Tatry, Salatín, Prašivá, Chopok, Korytnica. V okolí je aj niekoľko termálnych kúpalísk a aqua parkov s minerálnymi prameňmi (Lúčky, Bešeňová, Tatralandia) a najväčšia vodná nádrž na Slovensku Liptovská Mara, približne 2 km od domu sa nachádza nový rekreačný komplex Gothal s možnosťou kúpania a wellnes, detská ozdravovňa Železnô, priamo v obci sú minerálne pramene a salaš.Tel.: 0918 468 147, 0911 111 486
E-mail: cbreal-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk

KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností. KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti. KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:cbreal
Telefón:0918 468 147
E-mail:cbreal-ZVNC-cbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.