O nás aj na referencie.sk

Novostavba. Prenájom priestranného 2 izb. bytu ( loggia + balkón ), ulica Na revíne

Cena:
500,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Na Revíne
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:61 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:2 / 4
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:778418

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prenájom priestranného 2 izb. tehlového bytu v novostavbe, ulica Na Revíne, okres BA III, plocha bytu 61 m2 + loggia 10 m2 s výhľadom na les + balkón 3 m2, posch. 2/4, výťah. Byt má plastové okná, plávajúcu podlahu, podlahové kúrenie, vstavanú kuchynskú linku so spotrebičmi, v spálni je cez celú stenu vstavaný veľký rolldor. Byt sa prenajíma bez manželskej postele, jedálenských stoličiek a TV. Je veľmi dobre dispozične riešený, spálňa nepriechodná, obývačka priestranná a presvetlená z jednej strany s veľkou loggiou, z druhej strany s balkónom, samostatná kuchyňa, kúpeľňa spolu s WC. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, obchody, škôlka, fitness centrum.

Cena: 500,- Eur + 130,- energie/mesiac.

Ing. Lenka Barčáková, MPH
Tel.: 0905 412 609
E-mail: cbreal2-ZVNC-centrum.sk, cbreal-ZVNC-cbreal.sk


KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti.

KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY - vyzdvihnutie Listov vlastníctva a katastrálnych máp na právne účely.

Prijmeme Vaše nehnuteľnosti do ponuky pre našich klientov, žiadne poplatky, bezplatný poradenský a právny servis, osobitná starostlivosť.

Viac z našej ponuky nájdete na www.cbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Lenka Barčáková, MPH
Telefón:0905 412 609, 0911 111 486
E-mail:cbreal2-ZVNC-centrum.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.