O NÁS
O NÁS
Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.

O nás

Realitná kancelária CB Real, s.r.o., zabezpečuje kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. Komplexnosť služieb spojených s prevodom nehnuteľností, zabezpečenie súvisiacich dokumentov, t.j. listov vlastníctva, snímok z katastrálnych máp, vypracovanie kúpnych a nájomných zmlúv, znaleckých posudkov, návrhov na vklad, daňové, právne poradenstvo a pod. sú samozrejmosťou.

Pre väčšinu ľudí je kúpa nehnuteľnosti skúsenosťou, ktorú absolvujú len pár krát za život. Preto je dôležité, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou bola pre Vás príjemnou skúsenosťou. Ku každému obchodu pristupujeme individuálne vzhľadom na danú situáciu, možnosti, želania a potreby klientov.

Aby bol obchod spojený s prevodom nehnuteľností bezproblémový a hlavne bezpečný, spolupracujeme s advokátmi, ktorí sa špecializujú na realitnú oblasť. Naši advokáti preveria právny stav k nehnuteľnosti, ktorá je predmetom prevodu a navrhnú najvhodnejší spôsob, aby kupujúci mal istotu nadobudnutia vlastníckeho práva a zároveň predávajúci istotu získania kúpnej ceny.

Využitím našich služieb a skúseností ušetríte svoje úsilie a čas. Pomôžeme Vám pri výbere najvhodnejšieho modelu financovania, vysvetlíme Vám celý priebeh procesu pri kúpe nehnuteľností prostredníctvom hypotekárneho úveru, potrebných dokumentov a celý čas sme Vám k dispozíci.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na tel. číslo 0918 468 147, prípadne nám napíšte e-mail na cbreal@cbreal.sk